SAVE THE DATE

Kas soovite oma eelseisvatest pulmadest teada anda? Ma näitan sulle, kuidas seda õigesti teha!

Teie esimene samm on saata spetsiaalsed pulmakutsed nn kuupäevade salvestamine. Need on omamoodi eelkutsed, mis teatavad ametlikult teie pulmade kuupäeva ja annavad külalistele teada, et nad kutsutakse tähistamisele. Hiljuti saadeti esialgsed pulmakutsed veebis välja.

Miks pulmaeelsed kutsed?

Pidades silmas asjaolu, et nüüd on üha rohkem moes taevases maakeral asuvaid välipulmi või vaimulikke pidustusi terveks kolmeks päevaks, on selliste eelkutsete saatmine tõesti seda väärt. See on elementaarne viisakus, kui hoiatate oma külalisi ette.

Millal saata esialgsed pulmakutsed?

Selliseid uudiseid on kõige parem hakata levitama kuus kuni kaheksa kuud enne pulmapäeva. See on optimaalne aeg kõige planeerimiseks, vajadusel piletite ostmiseks, õhtukleitide mõtlemiseks ja töölt vabaks võtmiseks.

Mida kirjutada pulmade-eelsetele kutsetele?

Praegu ei tea te ise oma pulmapidu kõiki üksikasju. See on normaalne ja kogu teave teie pidustuste kohta ei tohiks absoluutselt sisalduda esialgsetes pulmakutsetes.

See peaks sisaldama: kihlatud nimed, kuupäev või kuupäevad (kui on terve nädalavahetus), koht (märkige lihtsalt linn, kui saiti pole veel broneeritud) ja teade ametliku kutse ootamise kohta. Kui olete pulmade jaoks juba hashtagi loonud, saate seda ka jagada, kuid see pole vajalik. Kuupäeva salvestamiseks pole vaja vastust küsida – see on vajalik lihtsalt selleks, et külalisel oleks aega mõelda ja juba ametlikule pulmakutsele oma kohaloleku kinnitusega vastata.