Tellimisinfo

Tellimuse vormistamisel nõustub tellija, et on tellimuse tingimustega tutvunud ning nõustub nendega.

1. Andke oma soovist julgelt teada meie e-mailile: info@chandelle.ee, või täitke tagasiside vorm meie kodulehe rubriigis “Kontakt” ning märkige ära soovitud toodete kogus ja võimalik disain. Vastame tööpäeva jooksul.

2. Toodete alghinnad on toodud meie kodulehel.

3. Tekste ootan doc, rtf või docx formaatides. Tellija vastutab tema poolt saadetud tekstis võimalike esinevate kirja-, trüki- või muude vigade või ebatäpsuste eest ja kannab kõik kulud, mis on seotud uue toote valmistamise ja postitamisega.

4. Enne suuremahulist kohakaartide või pulmakutsete tellimust on võimalik tellida näidistoodet. Soovi korral teen näidistootest foto või saadan toote postiga. Näidistoote valmistamise ja postitamisega seotud kulud kannab tellija. Tellija peab arvestama sellega, et toote foto värvid ja toonid võivad võrreldes originaaliga kergelt erineda.

5. Tellimust hakatakse täitma pärast tellimuse eest ettetasumist. Tellimuse tühistamise korral peale ettemaksu laekumist, ettemaksu summat ei tagastata.

6. Pulmakutsete tellimuse täitmise tähtaeg on 3-7 kalendripäeva alates ettemaksu tasumist (hooajal, so. 01. aprillist kuni 31. augustini maksimaalselt kuni 14 päeva). Pakume kiirtellimuse teenust – kutsed valmivad 1-3 päevaga ning hinnale lisandub 30%.

Muude toodete tellimuste täitmise tähtaeg on 1-3 tööpäeva jooksul vastavalt järjekorrale. Tellimuse esitamisel palume tähtaegade planeerimisel arvestada ka postitamisele kuluvate aegadega (1-2 päeva Eesti piires).

7. Kõik tooted on varustatud etikettidega. Kutsetel ja kohakaartidel on taga väike prinditud märk valmistaja kodulehe veebiaadressiga. Juhul kui tellija seda märki ei soovi, rakendub tellimusele lisatasu 15 eurot.

8. Tooteid saadame Teile kas Itella SmartPOSTi või Eesti Postiga (Omniva) vastavalt hinnakirjale; Eesti Posti liht- või tähtsaadetisena. Lihtsaadetis ostja vastutusel.

9. Juhul kui tellijal on valmistatud tellimuse suhtes pretensioone, palume pretensioonid esitada mõistliku aja jooksul pärast tellimuse kättesaamist. Kui tootel esineb valmistaja poolt tehtud trükiviga, siis uue toote valmistamise ja postitamisega seotud kulud kannab valmistaja.

10. Alati ootan Teie tagasisidet meie kodulehel või FB-s ning pilte Teie pulmapäevast, millel on Chandelle valmistatud aksessuaarid.

Tänan Teid tellimuse eest!